Odjel za opću kirurgiju

ODJEL ZA OPĆU KIRURGIJU

Šef odjela

  1. Gajski Vedran, dr.med, spec.opće kirurgije

Popis liječnika

  1. Kolodziej Josip, dr.med, spec.opće kirurgije
  2. Marković Ivan, dr.med, spec.opće kirurgije, subspec.abdominalne kirurgije
  3. Margetić Darko, dr.med, spec.opće kirurgije, subspec.abdominalne kirurgije
  4. Špoljar Mario, dr.med, spec.opće kirurgije, subspec.abdominalne kirurgije
  5. Kikić Darko dr.med, spec.opće kirurgije
  6. Jurčević Ivana, dr.med. ,specijalist traumatologije i ortopedije
  7. Mikša Dunja, dr.med., specijalist abdominalne kirurgije
  8. Urban Alen, dr.med., specijalist urolog, subspec.uroonkologije
  9. Markić Tihomir, dr.med., specijalist urolog
  10. Smoljanac Ivan, dr.med., specijalizant urologije
  11. Ivanović Mirela, dr.med., specijalist otorinolaringolog
  12. Konjević Barbara, med., specijalizantica otorinolaringologije
  13. Štefanović Marija, dr.med., specijalist oftalmolog
  14. Konjević Pernar Slavica, dr.med., specijalist oftalmolog
  15. Vidović Marta, dr.med., specijalist oftalmolog

Vanjski suradnici

  1. Matković Kristijan, dr.med, spec.opće kirurgije, subspec.plastične kir.
  2. Slišurić Ferdinand, dr.med, spec.opće kirurgije, subspec.vaskularne kir.
  3. Crnković Tomislav, dr.med, specijalist ortopedije

Glavna sestra odjela

  1. Gajski Maja, bacc.med.techn.

Odjelna sestra

  1. Rašić Sanela, bacc.med.techn.
  2. Jurišić Kristina, bacc.med.techn.

Med. sestre u turnusu na neodređeno vrijeme

  1. Bešlić Sanda, SSS
  2. Orelj Mirjana, SSS
  3. Štivin Marijana, SSS
  4. Martić Ružica, bacc.med.techn.
  5. Matić Sanja, SSS
  6. Ljubičić Margareta, SSS
  7. Muić Josipa, bacc.med.techn.
  8. Brkanac Ivana, bacc.med.techn.
  9. Domazetović Marija, SSS
  10. Grozdanović Milena, bacc.med.techn.
  11. Sušac Ivana, SSS
  12. Đanić Josipa, SSS
  13. Vukšić Tamara, bacc.med.techn.
  14. Badanjak Vlatko, SSS
  15. Lalić Vesna, SSS
  16. Bungić Ivana, SSS
  17. Mihić Nikolina, bacc.med.techn.
  18. Kurjaković Antonija, SSS
  • Serdar Senka, SSS

 

KIRURŠKA AMBULANTA

Kirurški šalter

  1. Jurić Mandica,SSS
  2. Maroš Ljubica, SSS

Med. Sestre/ tehničar

  1. Severinac Slavica, bacc.med.techn.
  2. Milak Silvio, bacc.med.techn.
  3. Jurčević Željka, SSS
  4. Kurjaković Nikola, SSS
  5. Filjević Dario, SSS
  6. Pavičić Dubravko, SSS

 

OČNA AMBULANTA

Med. Sestre/ tehničar

  1. Janus Sonja, bacc.med.techn.
  2. Oršulić Adela, SSS
  3. Strinavić Tena, SSS

 

UROLOŠKA AMBULANTA

Med. Sestre/ tehničar

  1. Amić Željka, SSS
  2. Strmotić Ivica, SSS

 

ORL AMBULANTA

Med. Sestre/ tehničar

  1. Strmotić Tereza, bacc.med.techn.
  2. Valentić Nada, SSS
  3. Kolaković Marija, bacc.med.techn.

 

ORTOPEDSKA AMBULANTA

PLASTIČNA KIRURŠKA AMBULANTA

VASKULARNA KIRURŠKA AMBULANTA

Med. Sestre/ tehničar

  1. Barun Milica, SSS

 

OPERACIJSKA SALA

Glavna sestra op sale

  1. Lončarić Martina, DPT

Med. Sestre/ tehničar u turnusu

  1. Hodak Dušanka, SSS
  2. Ćorković Željka, SSS
  3. Vidošić Marijana, SSS
  4. Vargaš Spomenka, SSS
  5. Miloš Ana, SSS
  6. Šantić Zvonko, SSS
  7. Bićanić Goran, SSS
  8. Viduka Iva, med.techn.
  9. Matijević Sanja, bacc.med.techn.
  • Jurčević Kuštrin Valentina, bacc.med.techn.

STERILIZACIJA

Med. Sestre/ tehničar

  1. Adžić Antonija, SSS
  2. Trupinić Antonija, SSS
  3. Katarina Ana, SSS